NOVINKY

arr301.12.2008 AkceZde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní... arr315.11.2008Toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je druhá akce, toto je...

KONTAKTY

HISPORT Czech Republic
tel: +420 602 222 405
hisport@hisport.cz

PODPORUJEME:

HISPORT TEAM - sportovní klub


Úvod » PROGRAM KEMPU

PROGRAM KEMPU

Rozvojové aktivity:

 


  • Plavecké tréninky především zaměřené na správnou techniku záměru stylu kraul v místním 25m bazénu přímo v hotelovém komplexu.

Hlavně z důvodu dominantního zaměření kempu na cyklistiku budou plavecké tréninky nižší intenzitou a hodně technické s korekcí chyb od trenéra stojícího na břehu.

V rámci plavání možnost testování plaveckých neoprenů, kombinéz i dalšího plaveckého vybavení

 

 

 

 

  • Cyklistické tréninky budou tvořit hlavní náplň triatlonového soustředění

 

Strategicky výhodná pozice resortu umožňuje jak najíždění kilometrů po rovině tak i kopcovitější profil v horách (všude je to blízko).

Cyklistické tréninky budou tvořit téměř každodenní základ. Podle cyklistických motivů se budou přizpůsobovat ostatní disciplíny triatlonu.

 

 

 

 

  • Běžecké tréninky vedené především terénem parkem S´Albufera s různými motivy. Budeme střídat samostatný volný delší běh, fartlek, krátký přechodový běh po delším cyklistickém tréninku čistě pro aktivaci.

 

 

 

 

  • Triatlonové přechodové tréninky především zaměřené na přechod z kola na běh

Regenerační aktivity:

  • Core(balanční) posilování+strečink v rámci aktivní regenerace

Celkové zpevnění pohybového aparátu hlavně formou výdrží v pozicích, kde se pracuje s vlastní váhou těla a zapojují se hlubší svalové vrstvy důležité pro všechny disciplíny triatlonu

  • Masáže, vířivka, regenerační bazén v rámci pasivní regenerace

 

 

  • Nebudou chybět ani oblíbené španělské kavárny

 


YTkxN